1. Bendros prekių siuntimo nuostatos

Prekės išsiunčiamos tą pačią arba kitą darbo dieną po užsakymo apmokėjimo. Esant atvejui, kad prekė(-ės), už kurią(-ias) yra apmokėta, neturime, mes per kiek įmanoma trumpą laiką (tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną) susisieksime su klientu ir pranešime klientui, kada prekė bus pristatyta. Klientui atsisakius laukti prekės iki nurodytos pristatymo datos, klientas privalo patvirtinti apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą el.paštu info@gandro.lt, bei nurodyti sąskaitą ir sąskaitos gavėjo duomenis, į kurią bus grąžinami pinigai. Pinigai už apmokėtą prekę grąžinami per 10 darbo dienų (imtinai) nuo kliento patvirtinimo elektroniniu paštu info@gandro.lt apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą. Savaitgaliais, valstybinių švenčių metu ar nedarbo dienomis, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

2. Apmokėjimas

Apmokėti už užsakytas prekes galite banko kortele arba per PayPal. Atsiskaitant banko kortele:
  1. Kai išsirenkate prekes, kurias norite pirkti, eikite į savo krepšelį ir spauskite mėlyną mygtuką apačioje „Apmokėti“, kuris Jus nukreips į apmokėjimo puslapį.
  2. Puslapyje „Apmokėjimas“ užpildykite duomenis apie save (Vardas, Pavardė, Adresas, Pastabos), suveskite banko kortelės duomenis (vardas, pavardė, kortelės nr., galiojimo data, saugos kodas) spauskite „Mokėti dabar“.
  3. Gavę Jūsų apmokėjimą (paprastai tai trunka kelias minutes), prekes išsiųsime tą pačią darbo dieną (jei apmokėta iki 12:00) arba kitą darbo dieną (jei apmokėta po 12:00).

Galite atsiskaityti ir naudodamiesi PayPal. Jei dar neturite susikūrę savo PayPal sąskaitos, tai padaryta labai paprasta, ir užtrunka tik kelias minutes: PayPal puslapis.

3. Prekių pristatymas

Jūsų užsakytas prekes siunčiame AB „Lietuvos paštas“ registruota siunta. Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 2–4 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių. Šio tipo siuntimas kainuoja €2,49. Taip pat galima užsisakyti siuntimą per „LP Express“ terminalus. Tokio tipo siuntimas kainuoja €2,49. Siunta šiuo būdu pristatoma į LP Express paštomatą, ne į namus. Renkantis šį pristatymo būdą, prašome prie užsakymo pastabų nurodyti, į kurį paštomatą (adresas) pageidaujate gauti siuntą. Nenurodžius, bus siunčiama į arčiausiai esantį paštomatą. Užsisakant prekių už €100 ir daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas. Nemokamas pristatymas vykdomas tik siuntai paštu. Į kitas Europos Sąjungos šalis, Norvegiją ir Šveicariją siuntimas kainuoja €9,99.

4. Konfidencialumas

Visi užsakymai siunčiami be GANDRO logotipo ar kitokių reklaminių etikečių/lipdukų, kurie leistų identifikuoti siuntinio turinį. Ant siuntinio užrašomi tik siuntėjo ir gavėjo kontaktiniai duomenys. Siuntinys atrodo kaip privatus, pašto darbuotojai/siuntų tarnybų darbuotojai/kurjeriai ar kiti žmonės nežino, koks yra siuntinio turinys.

5. Grąžinimas

Jei Jūsų įsigyta prekė yra pažeista, ne tokia, kokios norėjote ir pan., yra galimybė ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus. Daugiau apie tai skaitykite čia.