Organinė medvilnė kūdikiams

Organinė medvilnė kūdikiams yra žymiai tinkamesnė nei įprasta. Jeigu norite užtikrinti, kad jūsų mažylis neturėtų kontakto su chemikalais, tarp jų ir pesticidų likučiais, organinė medvilnė yra vienas iš pasirinkimų.

Kas yra organinė medvilnė?

Organinė medvilnė - tai tausojančio ūkininkavimo būdu užauginta, nenaudojant jokių dirbtinių cheminių medžiagų, genetiškai nemodifikuota visiems mums gerai pažįstama medvilnė. Įprastai auginama medvilnė reikalauja labai daug pesticidų, trąšų, taip pat apdorojimo cheminėmis priemonėmis. Viso to likučiai, be abejo, niekur nedingsta, ir medvilniniai rūbai bei kiti gaminiai pasiekia mūsų artimą aplinką, jau būdami potencialiai žalingi. Kūdikių odelė veikia tarsi kempinė - ji yra itin plona, tad labai lengvai greitai gali abosrbuoti bet kokias medžiagas, tarp jų ir žalingas. Todėl geriau užtikrinti, kad bent jau tie gaminiai, su kuriais mažylis praleidžia daugiausiai laiko (rūbeliai, sauskelnės), būtų sveiki.

Žinoma, organiniu būdu užaugintos medvilnės derliai negali lygiuotis su įprastai auginamos medvilnės, tad ir kaina organinės medvilnės yra gerokai aukštesnė. Tačiau tai neturėtų atbaidyti - priešingai, geriau turėti kelis kokybiškus, natūralius gaminius, negu daugybę pigių ir ne tokių kokybiškų. Augant žmonių sąmoningumui tausojantis vartojimas vis labiau tampa savaime suprantama gyvensenos dalimi.

Organinė medvilnė kūdikiams

Organinės medvilnės drabužiai skirti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Žinoma, dauguma tėvelių brangesnių organinės medvilnės gaminių sau pagaili, o perka juos tik savo atžaloms. Tačiau nepamirškime, kad su savo vaikais duag kontaktuojate jūs patys, ypač kūdikiais, tad ir jums derėtų pasirūpinti sveikais ir ekologiškais rūbais.

Be organinės medvilnės drabužių, kūdikiams skirtos ir daugkartinės sauskelnės, turinčios organinės medvilnės. Kadangi sauskelnės su mažyliu turi kontakto didžiąją dalį pirmųjų jo gyvenimo mėnesių, audinys iš organinės medvilnės užtikrins, kad vaikas negaus cheminių junginių dozės iš įprastų sauskelnių.

Organinės medvilnės rankšluosčiai - taip pat puiki pamaina įprastos medvilnės rankšluosčiams. Juk taip miela, kai po maudynių susukate savo mažylį į rankšluostuką, o jeigu tai ir sveikas bei ekologiškas rankšluotis - dar puikiau!

Organinės medvilnės produktai mamoms

Kaip minėjome, mamai taip pat pravartu pasirūpinti rūbais iš organinės medvilnės. Be įprastų marškinėlių, džemperių, kelnių, galima pasiieškoti ir apatinių - juk jie nuolat būna prigludę prie jūsų odos. Taip pat patartina naktinukus, pižamas, chalatus rinktis pagamintus būtent iš organinės medvilnės.

Rinkdamiesi ekologiškos organinės medvilnės gaminius ne tik tausojate savo sveikatą, tačiau ir mus supančią aplinką, rūpinatės gražesne ateitimi.