24 nėštumo savaitė

24 nėštumo savaitė - vaikelis jau maždaug kukurūzo burbuolės dydžio. Jis jau pradeda įkvėpti per nosį (žinoma, "įkvepia" tik amniono skystį). Vaisiaus ilgis - apie 30 cm, svoris - apie 600 g.

<< 23 nėštumo savaitė


24 nėštumo savaitė: vaisius


Vaisius šiuo metu yra ypač aktyvus. Jis dar pakankamai nedidelis, kad galėtų laisvai judėti Jūsų pilve, tačiau pakankamai didelis, kad darytų įvairius judesius ir reaguotų į aplinką. Jūsų balsas arba švelnus pilvo glostymas gali veikti raminančiai. Pagaliau susiformavo vidinėje ausyje esantis pusiausvyros organas, tad vaisius jau suvokia, kokioje padėtyje jis būna.
Šiuo metu visi pagrindiniai organai jau susiformavę, toliau jie tiesiog augs, vystysis. Sparčiai storėja riebalinis audinys, kuris bus labai reikalingas kūdikiui gimus. Skaidomas jis padės palaikyti kūno šilumą.

24 nėštumo savaitė: būsima mama


Pilvas, nors ir sparčiai augantis, dar nesukelia didelių nepatogumų. Todėl dauguma nėščiųjų jaučiasi puikiai. Libido (nors mylėtis) gali jau po truputį slūgti, tačiau nemažai moterų iki pat vėlyvo nėštumo turi labai aukštą libido. Galite pajusti parengiamuosius sąrėmius.

25 nėštumo savaitė >>