2 nėštumo savaitė

2 nėštumo savaitė, kaip ir 1-oji savaitė, dar nėra tikrasis nėštumas. Mat apvaisinimas įvyksta paprastai tik 2-osios savaitės pabaigoje-3-iosios savaitės pradžioje. Tačiau 2 nėštumo savaitę vyksta ovuliacija - bene svarbiausia moters ciklo dalis. Jos metu subrendęs kiaušinėlis palieka kiaušidę ir patenka į kiaušintakį, kur ir gali būti apvaisintas. Ovuliacijos datą galite sužinoti naudodamasi ovuliacijos skaičiuokle.

<< 1 nėštumo savaitė


Ovuliacija ir vaisingos dienos


Ovuliacija vyksta moters ciklo viduryje - jeigu ciklas trunka 28 dienas, ovuliacija paprastai vyksta 14-tą dieną. Tačiau kiekvienas organizmas yra kitoks, ir ciklo trukmė svyruoja. Maža to, kai kurios moterys patiria nereguliarios trukmės ciklus – vienas ciklas gali būti trumpesnis už kitą. Todėl nustatyti ovuliacijos datą gali būti keblu. Tiksliausiai ovuliaciją nustato ovuliacijos testai - jie iš anksto nuspėja, kada įvyks ovuliacija.
Jeigu ovuliacijos testas teigiamas, ovuliacija Jūsų organizme įvyks per artimiausias 36 valandas. Būtent šiuo laiku ir yra didžiausia tikimybė pastoti. Su partneriu mylėtis turėtumėte bent kas antrą dieną. Galima tai daryti ir kasdien, tačiau kai kurie specialistai teigia, kad mylintis kasdien, vyro sperma tampa kiek prastesnės kokybės.
Vaisingu dienu grafikas

3 nėštumo savaitė >>