Seksas norint pastoti: patarimai

Seksas norint pastoti: patarimai, kaip siekiant pastoti reiktų mylėtis. Svarbu ne tik rezultatas, bet ir tai, kad seksas teiktų malonumą.

Sekso poza


Tyrimai rodo, kad norint pastoti, svarbiausia yra ne sekso poza, bet tinkamas laikas. Kitaip tariant, svarbu ne kaip, o kada. Derėtų tik atminti, kad po sekso moteris turėtų bent 10 minučių likti gulėti ant nugaros, dar geriau jei po klubais ji pasikiš pagalvėlę. Tai užtikrins, kad sperma neištekės atgal bei palengvins jos kelionę tikslo – apvaisinimo – link.
Nors nėra sutariama, ar orgazmas padeda lengviau pastoti, kai kurie specialistai teigia, kad orgazmo metu susitraukinėjantys moters lytiniai organai padeda spermai judėti kiaušinėlio link.

Tinkamas laikas - svarbiausia


Pats svarbiausias dalykas norint pastoti, yra mylėtis tinkamu laiku. Tai daug svarbiau nei sekso poza. Rekomenduojama, kad poros pradėtų mylėtis 2-3 dienos prieš ovuliaciją. Mylėtis reiktų bent kas antra dieną. Galima mylėtis ir dažniau, kasdien, porą kartų per dieną, tačiau tyrimai rodo, kad sėkmingam pastojimui visiškai pakanka mylėtis kas antra dieną, svarbu tik tinkamu metu. Sperma moters įsčiose gyvybinga išlieka net iki 5 dienų,štai kodėl svarbu pradėti mylėtis kelios dienos prieš ovuliaciją.
Atminkite – esminis dalykas yra ovuliacijos data, pagal tai ir turėtumėte planuoti savo lytinius santykius su partneriu.

Nepavyksta pastoti? Pasinaudokite ovuliacijos testais >>


Seksas turi teikti malonumą


Niekas nenori, kad seksualinis gyvenimas taptų nuobodi našta, o tai gali nutikti, kai rezultatas (pastojimas) tampa svarbesnis už patį procesą. Todėl labai svarbu, kad net ir bandydami pastoti, neprarastumėte malonumo mylėdamiesi. Nors, kaip minėta, mylėtis kasdien tinkamu pastoti laiku nėra būtina, tai gali būti naudinga Jūsų ir partnerio santykiams. Seksas kas antra dieną, kita vertus, gali padėti išvengti nuo rutinos. Galite išmėginti skirtingas vietas, pozicijas, paeksperimentuokite. Seksas norint pastoti (angl. “baby sex”) turėtų suartinti Jus su partneriu, susstiprinti ryšį tarp Jūsų, o ne atvirkščiai.

Patarimai norint pastoti


Dar keletas patarimų bandančioms pastoti poroms:

  1. Venkite lubrikantų. Jie gali pakenkti spermatozoidams, arba trukdyti sėklai keliauti kiaušinėlio link. Jei visgi renkatės naudoti lubrikantą, jis turėtų būti vandeninis. Mėgaukitės seksu, skirkite pakankamai laiko glamonėms, įžangai į seksą.

  2. Išsiaiškinkite tinkamą laiką – sužinokite, kada vyksta ovuliacija.

  3. Jei mylėsitės kaip pamišę, po keletą kartų per dieną, Jūsų partnerio sėklos rezervai nespės atsistayti, spermos kokybė taip pat suprastės.

  4. Po sekso likite gulėti ant nugaros. Po klubais galite pasikišti pagalvėlę – taip padėsite vyro sėklai judėti pirmyn. 20 minučių turėtų visiškai pakakti.