Kaip susilaukti berniuko?

Jeigu labai norite susilaukti berniuko, yra keletas būdų, kaip padidinti to tikimybę. Tačiau net ir pasinaudojus šiais metodais, niekada nebūsite tikri, jog susilauksite būtent norimos lyties vaikelio. Todėl svarbu nepamiršti, kad ir kokios lyties vaikas gims, reikia džiaugtis ir mylėti jį labiau už viską. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius būdus, kaip susilaukti berniuko.

Kaip susilaukti berniuko: teorija


Spermatozoidai būna dvejopi: turintys X (moteris) arba Y (vyras) chromosomą. Spermatozoidui apvaisinus kiaušinėlį, būsimo vaikelio lytis jau iškart aiški - jei apvaisino X chromosomą turintis spermatozoidas, gims berniukas, jei X - mergaitė. Kiaušinėlis visuomet turi tik X chromosomą. Mokslininkas dr. Shetles'as, tyrinėdamas spermatozoidus, nustatė, kad vyriški spermatozoidai (t.y. turintys Y chromosomą) yra silpnesni, mažesni ir greitesni. Tuo tarpu moteriški spermatozoidai (turintys X chromosomą) yra atsparesni, ir jie moters reprodukcinėje sistemoje gyvybingi išlieka ilgiau už vyriškus spermatozoidus. Pagal šias išvadas buvo parengtos rekomendacijos poroms, kurios norėtų susilaukti berniuko (arba mergaitės). Dar kartą reikia pabrėžti, kad šios rekomendacijos tik galimai didina tikimybę susilaukti norimos lyties vaiko, tačiau to jokiu būdu negarantuoja. Kita vertus, kadangi šie būdai yra visiškai nekenksmingi, kiekviena pora gali pasirinkti, vadovautis jais, ar ne.

Sekso pozos


Dr. Shettles'as teigė, kad gilus vyro varpos įsiskverbimas į moters makštį duoda geresniu šansus vyriškiems spermatozoidams greičiau pasiekti kiaušinėlį. Todėl palankesnės yra tokios pozos, kurios leidžia peniui įsiskverbti giliau: šuniuko poza (vyras iš užpakalio), poza stovint, poza sėdint. Jeigu partnerio penis ilgas, aukščiau minėtos pozos gali būti nemalonios moteriai, todėl galima išbandyti pozą, kuomet moteris esti viršuje, o vyras guli. Tokiu būdu moteris gali kontroliuoti penio įsiskverbimo gylį.

Tinkama ciklo stadija


Kadangi vyriški spermatozoidai yra greitesni, Shettles'as rekomendavo, kad mylėtis, norint berniuko, reikėtų kuo arčiau ovuliacijos. Mat jeigu mylėsitės likus kelioms dienoms iki ovuliacijos, mažiau gyvybingi vyriški spermatozoidai jau nebegalės apvaisinti kiaušinėlio. Tuo tarpu moteriški spermatozoidai dar bus gyvybingi. Sperma moters reprodukcinėje sistemoje gyvybinga išlieka iki 5-6 dienų, ilgiau linkę išlikti moteriški spermatozoidai.
Sužinoti, kada vyks ovuliacija padeda ovuliacijos testai. Taip pat galite pasinaudoti ovuliacijos skaičiuokle.

Vyro apatiniai


Galbūt esate girdėję, kad net vyro apatiniai esą turi įtakos būsimo vaiko lyčiai. Manoma, kad laisvi apatiniai palankesni susilaukti berniuko. Kodėl? Nes dėvint laisvus apatinius, sėklidžių temperatūra būna žemesnė, o tai neva palankiau vyriškiems spermatozoidams. Tuo tarpu prigludę apatiniai palankesni moteriškiems spermatozoidams, nes dėvint juos, sėklidžių temperatūra būna aukštesnė. Derėtų priminti, kad apskritai aukštesnė sėklidžių temperatūra yra nepalanki spermos gamybai.

Moters orgazmas


Dar vienas ne itin pagrįstas, bet populiarus patarimas - jeigu moteris sekso metu patiria orgazmą, didesnė tikimybė gimti berniukui. Manoma, kad orgazmo metu išsiskiria tam tikri junginiai, padedantys vyriškiems spermatozoidams ilgiau išlikti gyvybingiems. Žinoma, šis patarimas, kaip ir ankstesnis, nėra patvirtini moksliškai.