Kaip alkoholis kenkia vaisingumui

Alkoholis kenkia vaisingumui, bet tik didesniais kiekiais. Jums tikrai nebūtina tapti visiška abstinente – nedidelis silpnųjų alkoholinių gėrimų kiekis, tuo labiau ne kasdien, nepakenks Jūsų šansams pastoti. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime, kaip alkoholis kenkia vaisingumui.
Žinoma, alkoholis kenkia ne tik vaisingumui, bet ir daugybei kitų organizmo funkcijų. Tačiau nevertėtų veltis į kraštutinumus. Jums tikrai nebūtina tapti visiška abstinente – nedidelis silpnųjų alkoholinių gėrimų kiekis, tuo labiau ne kasdien, nepakenks Jūsų šansams pastoti. Todėl jeigu mėgstate vyną, neturėtumėte baimintis retkarčiais pasimėgauti taure šio gėrimo. Ypač jeigu jis Jums padeda atsipalaiduoti. Jūsų partneris taip pat gali palaikyti Jums kompaniją. Kas liečia vyrus, jie lygiai taip pat turi susilaikyti nuo didesnio alkoholio kiekio bandymų pastoti metu. Mat per didelis jo vartojimas gali pakenkti tiek spermos kokybei, tiek pajėgumui lovoje.

Sužinokite savo vaisingas dienas naudodamasi ovuliacijos skaičiuokle >>


Periodas, kuomet bandote pastoti, neturėtų būti per daug išskirtinis ir išmušti Jūsų gyvenimą iš vėžių. Kai kurių nežalingų įpročių laikymasis tik padės Jums būti savimi, dėl to jausitės geriau, ir taip netiesiogiai Jūsų organizmas bus geriau pasiruošęs naujai gyvybei. Be kita ko, jei su partneriu bandote pastoti, greičiausiai ir taip jau atsisakėte audringų vakarėlių, daugiau laiko praleidžiate dviese. Ir tai tik į nauda Jūsų greitai pagausėsiančiai šeimai.

Nepavyksta pastoti? Išbandykite ovuliacijos testus >>


Visai kas kita nėštumo laikotarpis – tuomet alkoholio, kaip ir rūkymo bei kitų žalingų įpročių jau privalote visiškai atsisakyti.