Ką daryti kad lengviau pastotumėte?

Ką daryti kad lengviau pastotumėte? Iš tiesų daryti galima labai daug dalykų, ir patarimų šiam klausimui yra galybė. Tačiau ne viskas yra naudinga, mat pastojimas, vaisingumas, nėštumas yra apaugę nuo senovės gyvuojančiais mitais. Nemaža dalis jų neturi rimto mokslinio pagrindo, tad jų taikymas gali ne tik nepadėti, bet kai kuriais atvejais ir pridaryti žalos. Šiame straipsnyje pabandysime glaustai ir aiškiai patarti, ką daryti kad lengviau pastotumėte.

"Senolių išmintis"?

Senais laikais norinčioms pastoti moterims būdavo patariama darželyje pasisodinti rozmariną, vartoti antpilą pagamintą iš vilko penio (!!!), būta dar daug kitų mitų, kurių nemažai išliko iki šių dienų. Tačiau pastojimas nėra paprastas dalykas, todėl derėtų į jį žvelgti labai rimtai, ir nesigriebti nepagrįstų, legendomis apipintų patarimų. Kas iš tikrųjų didina tikimybę pastoti?

Seksas

Pirmiausia, žinoma, būtini lytiniai santykiai. Tačiau ką galima daryti po lytinio akto, kad padidėtų tikimybė pastoti? Kai kas pataria stovėti ant galvos, arba pasidėti pagalvę po sėdmenimis, taip palengvinant spermos kelionę tikslo link. Tačiau šių metodų nauda kelia abejonių. Matyt, geriausias patarimas būtų mylėtis reguliariai, o ne tik apie ovuliacijos periodą – tai, žinoma, labai patiks antrajai pusei, tačiau reguliarūs santykiai abiem partneriams yra geriau, todėl nederėtų koncentruotis tik ties seksu per ovuliaciją. Dar vienas dalykas: sperma po kiek laiko tampa negyvybinga (maksimaliai ji išlieka tokia 5-6 dienas).

Mityba ir gyvenimo būdas

Tai yra vieni svarbiausių faktorių, įtakojančių moters vaisingumą. Norinti pastoti moteris pirmiausia turtų mesti rūkyti, nevartoti alkoholio, būti fiziškai aktyvi, maitintis įvairiu maistu – tai svarbiausi dalykai, kuriuos turėtų daryti pastoti norinčios moterys. Jei turite antsvorio, stenkitės numesti svorio – idealu būtų, jei jis atitiktų normalų KMI (kūno masės indeksą). Nepavyksta pastoti? Išbandykite ovuliacijos testus >> Apskritai moters sveikata – tiek fizinė, tiek psichologinė – turėtų būti puiki, tuomet galima tikėtis pastoti be didesnių problemų. Šeimos pagausėjimo norinčio poros turėtų savo mitybą sureguliuoti dar pusė metų prieš bandymus pastoti. Organinis maistas, mažiau angliavandenių turtintis, maistas, daug daržovių padidina tikimybę susilaukti vaikų. Iš atskirų produktų patariama valgyti avokadus, šparagus, riešutus.